JSN Glamo - шаблон joomla Книги

PROMOAKCE

a) Ochutnávky a prezentace výrobků a služeb

Máme velmi bohaté zkušenosti na základě mnoha realizovaných projektů (viz reference). Připravíme pro Vás kreativní návrh konceptu vč. návrhu kostýmů, propagačních stánků a POP materiálů. Vzhledem k dlouhodobému působení na trhu máme vytvořenou vlastní databázi spolehlivých hostesek a promotérů. V případě zájmu o konkrétní typy pracovníků je možné si je zvolit na základě zaslaného fotocastingu. Všechny vybrané pracovníky důkladně proškolíme. V průběhu akcí zajišťujeme namátkové kontroly, čímž docilujeme perfektní pracovní morálky. Klient získá z každé akce vyhodnocení, které může sledovat i v online verzi přímo na našich stránkách.

Reference:

Lindt Meggle Rajo Krušovice Mistral SollusWrigley

Spontex EhrmannUnillever

b) Sampling

Kromě klasických „ochutnávek“ zajišťujeme i realizace samplingů. Celou akci jsme pro Vás schopni naplánovat přesně dle Vašich požadavků a sestavit Vám ji přímo na míru. 

Připravíme pro Vás návrhy kostýmů, POS materiálů i nejrůznějších atypických doplňků a zároveň vykomunikujeme prostory pro sampling.  Máme bohaté zkušenosti jak s prací v interiéru, tak i v exteriéru.

Reference:

Lindt Beiersdorf MeggleWrigley

 

Fotogalerie:

Go to top